Zlatopramen aréna opět nedobyta

19. 3. 2009

| Komentářů: 0

| Rubrika: Výsledky

1. hokejová liga - finále - 5. zápas: Ani na sedmý pokus se nepovedlo hokejistům Komety Brno dobýt domovský stánek týmu Ústí. Po bezbrankové první třetině se z gólů radovali hlavně Lvi. Hovorka se Špirkem připravili klíčový náskok, který se už Kometě vyrovnat nepodařilo. Snížení z hole Puchera bylo jediným šťastným okamžikem moravského klubu. Devět minut před koncem třetiny prakticky rozhodl o výhře domácích Janků. Ústí získalo matchball a série se přesouvá do Brna. HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Kometa Brno 3:1 (0:0, 2:0, 1:1).

O2 extraliga: Sparta si komplikuje sérii, doma zaváhala

19. 3. 2009

O2 extraliga - semifinále - 2. zápas: Pražský celek tentokrát selhal v koncovce a pokaždé doháněl ztrátu. Rozhodnout se muselo až v prodloužení, které ukončil Řezníček. Série je tedy vyrovnaná a vše se stěhuje na led Varů. HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary 2:3p (1:1, 0:1, 1:0 - 0:1)

O2 extraliga: Vary na Spartě neuspěly

18. 3. 2009

O2 extraliga - semifinále - 1. zápas: V jediném zápase semifinále, jenž byl dnes na programu si hokejisté pražské Sparty připsali první úspěch. Ve výborném světle se představil domácí útočník Petr Ton, jenž se střelecky prosadil a navíc si připsal i dvě asistence.  HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary 5:2 (2:1, 1:0, 2:1).

O2 extraliga: Boleslav poprvé zaváhala s Budějovicemi a vynesla si ortel baráže

17. 3. 2009

O2 extraliga - play out: BK Mladá Boleslav - HC Mountfield 1:2 (1:1, 0:1, 0:0), HC GEUS OKNA Kladno - HC Znojemští Orli 2:3p (0:0, 1:1, 1:1).

Kometa zničila Ústí i podruhé, série vyrovnána

17. 3. 2009

1. hokejová liga - finále - 4. zápas: Kometa Brno podporována hnacím motorem ve formě fanoušků zúročila i druhá domácí zápas a vyrovnala stav série na 2:2. Ústí hrálo zpočátku zodpovědněji a ujalo se vedení. Kántorovo vyrovnání přišlo v druhé části hry a obraz dokonali Morava a premiérovým gólem v dresu Brna Svačina. HC Kometa Brno - HC Slovan Ústečtí Lvi 3:1 (0:1, 1:0, 2:0).

O2 extraliga: Slavia dokončila obrat série a vítá brány semifinále

16. 3. 2009

O2 extraliga: HC Slavia Praha - HC Vítkovice Steel 2:1 (0:0, 0:1, 2:0).

Kometa zničila Ústí pěti góly a snížila stav série

16. 3. 2009

Pokud po úvodních dvou zápasech finálové série měli hráči ústeckého týmu pozitivní myšlenky, tak dnes tomu tak rozhodně nebylo. Kometa neponechala nic náhodě a svého protivníka zničila na vlastním ledě pěti góly. Drtivý nástup domácích odnesl gólman Lvů Salfický, který po třech brankách střídal. Beznadějně vyprodaná hala Rondo tak mohla zaslouženě slavit první finálový triumf.

O2 extraliga: Boleslav živí naději na záchranu

15. 3. 2009

O2 extraliga - play out: HC GEUS OKNA Kladno - HC Mountfield 3:1 (2:0, 0:0, 1:1), HC Znojemští Orli - BK Mladá Boleslav 2:3p (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1).

O2 extraliga: Nervy drásající duel pro Plzeň

15. 3. 2009

O2 extraliga - čtvrtfinále - 7. zápas: HC Moeller Pardubice - HC Lasselsberger Plzeň 3:4p (2:2, 0:0, 1:1 - 0:0 - 0:1).

1. hokejová liga - play out: Třebíč vyhrála přestřelku s Mostem

14. 3. 2009

1. hokejová liga - play out: SK Horácká Slavia Třebíč - SK HC Most 7:6 (1:2, 2:1, 4:3), HC VOKD Poruba - HC Berounští Medvědi 0:5 (kontumačně).