O2 extraliga: Slavia řádila ve Vítkovicích, Červenka s hattrickem

14. 3. 2009

| Komentářů: 3

| Rubrika: Výsledky

O2 extraliga - čtvrtfinále: Domácí Vítkovice nevyužily matchball, který jim mohl zajistit postup do semifinále. Zápas se zlomil od osmatřicáté minuty, kdy skóroval Micka. Konečný stav v poměru 3:7 jasně ukázal, který tým je aktuálně na koni. Série je vyrovnaná na 3:3 a rozhodnutí padne na ledě pražského týmu. Osvítí Vítkovice zázrak?

1. hokejová liga: Ústí i podruhé vítězně

14. 3. 2009

| Komentářů: 0

1. hokejová liga - finále: Ústečtí Lvi zvládl i své druhé domácí vystoupení a radovali se z výhry. Kometa nevyužila několik slibných šancí na skórování a vůbec se jí nedařily přesilové hry. Čestný úspěch hostů přišel až v poslední minutě z hole Klimta. Série pokračuje v pondělí na ledě Brna.

O2 extraliga: Boleslav ztratila výhru s Kladnem

13. 3. 2009

O2 extraliga - play out: BK Mladá Boleslav - HC GEUS OKNA Kladno 2:3p (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1), HC Mountfield - HC Znojemští Orli 3:2sn (1:0, 1:2, 0:0 - 0:0).

O2 extraliga: Plzeň domácí tvrz uhájila

13. 3. 2009

O2 extraliga - čtvrtfinále: HC Lasselsberger Plzeň - HC Moeller Pardubice 3:1 (1:0, 2:0, 0:1).

1. hokejová liga: Kometa v Ústí bojovala, zvrat byl blízko

13. 3. 2009

1. hokejová liga: finále - 1. zápas: Ústečtí Lvi zahájili finálovou sérii úspěšně. Po dvaadvaceti minutách si domácí dokázali vytvořit tříbrankové vedení, ale hosty to nepoložilo. Vzápětí během jediné minuty skórovali Brabenec se Sedlákem. I na další trefu Lvů Kometa odpověděla brzy po další brance Brabence. Definitivu výhry musel potvrdit až střelou do prázdné branky Špirko.

O2 extraliga: Sparta dalším semifinalistou, Vítkovice smetly Slavii

10. 3. 2009

O2 extraliga - čtvrtfinále: HC Sparta Praha - RI Okna Zlín 6:1 (3:0, 1:0, 2:1), HC Vítkovice Steel - HC Slavia Praha 7:2 (0:0, 4:2, 3:0).

O2 extraliga: Boleslavský komplex v Budějovicích trvá

10. 3. 2009

O2 extraliga - play out: HC Mountfield - BK Mladá Boleslav 2:3 (1:1, 1:2, 0:0), HC Znojemští Orli - HC GEUS OKNA Kladno 4:0 (2:0, 1:0, 1:0).

Kometa úspěšně dokonala semifinálovou misi

10. 3. 2009

Až sedmý vzájemný zápas musel rozluštit tajenku druhého finálového účastníka první hokejové ligy. Rondo vidělo nervy drásající duel se šťastným koncem pro domácí tým. Utkání se zlomilo v poslední pětiminutovce, kdy Brabenec dal klíčový druhý gól. Definitu výhry a oslavy postupu do finále zařídil střelou do prázdné branky Korhoň.

O2 extraliga: Týmy Pardubic a Vítkovic oslavily výhry

9. 3. 2009

O2 extraliga - čtvrtfinále: HC Lasselsberger Plzeň - HC Moeller Pardubice 3:4 (0:3, 2:1, 1:0), HC Vítkovice Steel - HC Slavia Praha 2:1 (1:0, 1:0, 0:1).

O2 extraliga: Straka zajistil výhru nad Pardubicemi