O2 extraliga: Slavia oslavy Varům nedopřála

10. 4. 2009

| Komentářů: 0

| Rubrika: Výsledky

O2 extraliga - finále - 5. zápas: HC Slavia Praha - HC Energie Karlovy Vary 3:2 (1:0, 2:1, 0:0).

O2 extraliga: Skuhravý hattrickem přiblížil Varům titul

8. 4. 2009

O2 extraliga: Sailer vrátil ve finále vedení Varům

7. 4. 2009

O2 extraliga - finále - 3. zápas: HC Slavia Praha - HC Energie Karlovy Vary 1 : 2 po sam. nájezdech (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0).

O2 extraliga: Slavia se vrátila do hry

4. 4. 2009

O2 extraliga - finále - 2. zápas: HC Energie Karlovy Vary - HC Slavia Praha 1:5 (0:1, 1:3, 0:1).

O2 extraliga: Vary se ve finále ujaly vedení

3. 4. 2009

O2 extraliga: Vary dokonaly sparťanskou zkázu a míří do finále

29. 3. 2009

O2 extraliga - semifinále - 6. zápas: Karlovy Vary si zopakují finálový souboj se Slavií. Rozhodl o tom včerejší zápas, v němž si právě domácí tým bez výraznějších problémů poradil s tápající Spartou v poměru 4:1 a zcela po zásluze mohl oslavit postup do finále. HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha 4:1 (1:1, 1:0, 2:0).

O2 extraliga: Paní Štěstěna opět stále při Slavii, která slaví postup do finále

27. 3. 2009

O2 extraliga - semifinále - 5. zápas: Je až neuvěřitelné, co všechno pražskému klubu vychází. V nervy drásajícím večerním zápase vedli sice domácí už 4:1, ale Plzeň dokázala už během deseti minut skóre vyrovnat a začínalo se znovu. Vedení vrátil domácím Bednář, ale v poslední sekundě při power play dokázal Straka vyrovnat. Štěstí se nakonec stejně přiklonilo na stranu Slavie. Hrdinou se stal Vladimír Růžička ml., který v nájezdech poslal svůj tým do finále. HC Slavia Praha - HC Lasselsberger Plzeň 6:5sn (3:1, 1:3, 1:1 - 0:0).

O2 extraliga: Sparta opět padla a je na pokraji vyřazení

23. 3. 2009

O2 extraliga - semifinále - play off: HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha 5:2 (3:0, 2:1,0:1).

O2 extraliga: Na Slavii se lepí štěstí

21. 3. 2009

O2 extraliga - semifinále - 2. zápas: HC Slavia Praha - HC Lasselsberger Plzeň 6:5 (1:1, 1:2, 4:2).

Kometa vyhasla na svém ledě, do baráže míří Ústí

21. 3. 2009

Šestý finálový zápas rozhodl o vítězi první hokejové ligy. Primát krále soutěže si dnes vybojoval celek Ústí nad Labem, který v nervy drásajícím zápase zvítězil na ledě Brna. O triumfu hostů rozhodl po třech minutách prodloužení Pazourek. Rondo bylo pokořeno a tajenka je rozluštěna.