MS 2009: Švédové přestříleli USA

29. 4. 2009

| Komentářů: 0

| Rubrika: Mistrovství světa

Mistrovství světa - 6. hrací den: Střetnutí mezi Švédskem a USA se změnilo v přestřelku, kterou muselo rozhodnout až prodloužení. Tre Kronor se povedl dokonalý obrat. Ještě v devětačtyřicáté minutě severský celek prohrával o tři góly, ale trefy Johanssona,Perssona a Weinhandla skóre vyrovnaly. Mrazivý šok dokonal po dvou minutách nastaveného času Huselius. Švédsko - USA 6:5 po prodl. (0:1, 2:2, 3:2 - 1:0).

MS 2009: Rusové vydřeli výhru nad Švýcarskem

28. 4. 2009

Mistrovství světa 2009 - 5. hrací den: Málokdo čekal, že reprezentace Ruska bude mít s domácím celkem takové starosti. Utkání se zlomilo až v poslední dvacetiminutovce, kdy dostal Sbornou do vedení po pěkné kombinaci Morozov. Výhru favorita potvrdil střelou do prázdné branky Perežogin. Rusko - Švýcarsko 4:2 (1:2, 1:0, 2:0).

MS 2009: Maďarsko ani potřetí na úspěch nedosáhlo

28. 4. 2009

Mistrovství světa 2009 - 5. hrací den: Hokejisté Maďarska si na vysněný úspěch v podobě postupu do osmifinále musejí minimálně rok počkat. Ve svém třetím zápase na šampionátu nestačili na tým Běloruska a postup mezi nejlepších šestnáct celků se rozplynul. Maďarsko - Bělorusko 1:3 (0:1, 1:0, 0:2).

MS 2009: Finové a USA bez výraznější potíží

27. 4. 2009

Mistrovství světa 2009 - 4. hrací den: Další výsledky dne. Finsko - Dánsko 5:1 (1:1, 2:0, 2:0), USA- Rakousko 6:1 (1:0, 1:1, 4:0).

MS 2009: Lotyšsko senzačně porazilo Švédy

27. 4. 2009

Mistrovství světa 2009 - 4. hrací den: Velkého překvapení dosáhli hráči Lotyšska, kteří dokázali vzdorovat ambiciózním Švédům Utkání nakonec dospělo až na nájezdy, ve kterých rozhodl ukázkovým zakončením Niživijs. Lotyšsko - Švédsko 3:2sn (0:1, 2:0, 1:0 - 0:0).

MS 2009: Češi si připsali povinnou výhru nad Norskem

27. 4. 2009

Mistrovství světa 2009 - 4. hrací den: Čeští hokejisté si díky výhře nad Norskem zajistili účast v osmifinálové skupině. Po třígólovém vedení v první třetině náš celek polevil a umožnil Norům se vrátit do zápasu. Vítězství to už ohrozit nemohlo a Martin Prusek si tak odbyl úspěšnou premiéru na MS. Česká republika - Norsko 5:2 (3:0, 1:2, 1:0).

MS 2009: Rusové nedali Francouzům šanci

26. 4. 2009

Mistrovství světa 2009 - 3. hrací den: Rusko si bez výraznějších potíží poradilo s týmem Francie. Po dvou gólech dali Radulov a Těreščenko. Rusko - Francie 7:2 (5:1, 1:1, 1:0).

MS 2009: Kanada rozdrtila Maďarsko devíti góly

26. 4. 2009

Mistrovství světa 2009 - 3. hrací den: Hokejisté kanadského výběru pokračují v gólových hodech. Po Bělorusko odneslo jejich galapředstavení i Maďarsko. Hattrikem se ukázal St. Louis. Kanada - Maďarsko 9:0 (4:0, 2:0, 3:0).

MS 2009: Slováci selhali s Běloruskem, Švýcarsko porazilo Němce

26. 4. 2009

Mistrovství světa 2009 - 3. hrací den: Slovenský tým už podruhé nepřesvědčil, tentokrát se to již plně promítlo do výsledku. S Běloruskem si svěřenci trenéra Filce poradit nedokázali a podlehli na samostatné nájezdy. Švýcaři udolali Němce po prodloužení. Slovensko - Bělorusko 1:2sn (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0), Švýcarsko - Německo 3:2 po prodl. (1:1, 1:1, 0:0 - 1:0).

MS 2009: Rakousko utrpělo debakl se Švédskem

25. 4. 2009

Mistrovství světa 2009 - 2. hrací den: Švédové proti Rakousku neponechali nic náhodě a účelnou hrou se postarali o největší brankový rozdíl druhého hracího dne. Švédsko - Rakousko 7:1 (3:0, 0:1, 4:0).