DEL: Wolfsburg opět překvapil, Duisburg s dalším debaklem

7. 9. 2008

| Komentářů: 0

| Rubrika: Ostatní ligy

ObrazekDnes byly na programy zápasy 2. kola nejvyšší německé soutěže. Nováček z Wolfsburgu opět potrápil silnějšího soupeře, Frankfurt rozhodl o svém triumfu až v prodloužení. Duisburg utrpěl další debakl, tentokrát nestačil na Hannover. Bez porážky zůstávají Kassel, Augsburger, Krefeld a Mannheim.

Hrdina přihrál na vítězný gól

17. 10. 2007

ObrazekŠvédská Elitserien: Ani v desátém kole nepřišli hokejisté HV71 o svou výsadní pozici v tabulce. Na ledě obhájce titulu MODO vyhráli a připsali si další tři body. Rozhodující okamžik zajistil přihrávkou Jan Hrdina. Brynäs si poradilo hladce s Timrou i díky trefě Pavla Brendla.

Elitserien v plném proudu

14. 10. 2007

ObrazekČeský útočník Ivan Huml se gólově prosadil v devátém kole švédské nejvyšší soutěže. Právě zásah exbostonského forvarda, jenž hájí dres Mory, znamenal vyrovnání skóre v souboji s Brynäs a tím také základ pro definitivní obrat zápasu. Tabulku vede HV 71 o bod před Timrou. Poslední zůstává Brynäs.

SM-Liiga: Broš pomohl brankou k výhře

ObrazekPo delší době se podíváme jak se vede jednotivých celkům ve finské nejvyšší soutěži. Z českých hokejistů se v patnáckém ligovém kole gólově prosadil jen Michal Broš, který pomohl svému Kärpätu Oulu k výhře na ledě Jokeritu Helsinky.

Broš s Kratěnou dovedli svůj tým k výhře

22. 9. 2007

ObrazekSM-Liiga kompletní souhrn 4. kola: JYP Jyväskylä stále drží neporazitelnost, na její lopatě skončil tým Ässätu Pori. Kärpät Oulu vyválčil doma výhru s KalPa Kuopio, dvěma body přispěli i čeští hokejisté Michal Broš a Ondřej Kratěna. Jokerit Helsinki otočil v Lahti takřka ztracený zápas.

Krize Mannheimu pokračuje

16. 9. 2007

ObrazekVelkou krizí prochází úřadující mistr Adler Mannheim, který ani na čtvrtý pokus nedokázal zvítězit. Lenerův tým DEG Metro Stars vyhrál doma díky brance Kathana z poslední čtyřminutovky. Lídrem ligy je stále Norimberk.

DEL: Souhrn výsledků 3.kola

14. 9. 2007

ObrazekPotupný osmibrankový náklad si z ledu Hamburku odvezl úřadující mistr a jeden z největších favoritů ligy tým Mannheimu. Po čtyřiceti minutách byl stav na skóre pohlednější než po šedesáti. Lenerův Düsseldorf prohrál v Norimberku, který zatím má plný bodový zisk. Podobně na tom je i Eisbären Berlín, který má o zápas méně.

Broš přispěl k výhře Kärpätu

13. 9. 2007

ObrazekEx-sparťanský Michal Broš se podílel přihrávkou na poměrně přesvědčivé výhře svého zaměstnavatele. Kärpät Oulu, vítěž letošního Nordic Trophy, si v poměru 4:1, poradil s Blues Espoo. Dva zápasy má za sebou IFK Helsinki a zatím oba byly vítězné. Největší drama se uskutečnilo při derby v Tampere, kde musely rozhodnout až samostatné nájezdy.

Frankfurt veze výhru z Wolfsburgu

13. 9. 2007

ObrazekPůvodní ligový program hovořil, že se kompletní třetí kolo uskuteční v pátek 14. září, ale jeden souboj se odehrál již dnes. Nováček Wolfsburg hostil Frankfurtské Lvy. Klíčovou se ukázala první třetina, při níž dokázali hosté třikrát skórovat. Nováček sice v druhém dějství zabojoval, ale vytouženého vyrovnání se nedočkal, naopak inkasoval.

Die 1.Bundesliga: 1.-2.kolo

10. 9. 2007

ObrazekMistr tápe. Tak lze zatím hodnotit působení obhájce titulu týmu Adler Mannheim. Tentokrát bylo nad jeho síly mužstvo Eisbärenu Berlín. Iserlohn viděl nebývale velkou střeleckou kanonádu, konečný účet ze zastavil na devatenácti brankách, lépe z toho vyšel tým Norimberku.