MS 2011: Češi hrají ve středu o vítězství ve skupině, čeká je Finsko

3. 5. 2011

| Komentářů: 0

| Rubrika: 2011

Naše hokejová reprezentace má za sebou úspěšný vstup do šampionátu. Svěřenci trenéra Hadamczika vyhráli dosud obě svá soutěžní klání a pyšní se plným bodovým ziskem.

MS 2011: Češi v exhibici smetli Dány 6:0 a připsali si druhou výhru na šampionátu

2. 5. 2011

| Komentářů: 1

Národní tým si připsal na šampionátu druhý kompletní bodový zisk. Konfrontace s Dánskem se po celý zápas vyvíjela v náš prospěch. V průběhu druhé třetiny se Češi dokonale rozstříleli a svého soupeře zlomili čtyřmi po sobě jdoucími góly.

MS 2011: Německo porazilo i domácí Slováky, Rusové se utrápili k výhře

1. 5. 2011

Ani třetí hrací den šampionátu neměl o zajímavé dění nouzi. Ze druhého vítězství ve skupině se radovali Němci, kteří i přes drtivý závěr Slováků uhájili triumf.

MS 2011: Kulda za záměrný faul na Martínka vyfasoval třízápasový distanc

1. 5. 2011

(+ video) Česká reprezentace má za sebou úspěšný vstup do turnaje. Ve včerejším střetnutí dokázala porazit velmi dobře hrající tým Lotyšska. Družina Olega Znarokse v zápase dvakrát vedla, ale naši hráči dokázali vždy brankově odpovědět. O triumfu rozhodla třetí třetina, kdy se prosadili Havlát a Červenka.

MS 2011: Program třetího hracího dne

1. 5. 2011

Základní skupina měla být pro reprezentaci Ruska dobrým tréninkem pro další klíčovou část turnaje. Sborná nečekaně v úvodním střetnutí s Německem selhala, když prohrála 2:0. Dnes ji čeká reparát proti Slovinsku.

MS 2011: Další překvapení, Norové porazili Švédsko

30. 4. 2011

Dosavadní průběh šampionátu ukazuje, že letošní ročník může být z hlediska výsledků jedním z nejzajímavějších. Po včerejší senzační výhře Německa nad Ruskem se dnes zaskvěli Norové, kterým se podařilo získat skalp Švédů.

MS 2011: Češi v úvodním vystoupení na šampionátu porazili Lotyšsko 4:2

30. 4. 2011

Družina trenéra Aloise Hadamczika vybojovala první body na šampionátu. Češi po velkém boji porazili velmi dobře hrající tým Lotyšska. Vyrovnaný duel zlomily trefy Havláta a Červenky ve třetí třetině.

MS 2011: Češi jdou do boje, čeká je Lotyšsko

30. 4. 2011

Národní tým dnes večer odstartuje svůj zápasový program na šampionátu. Od 20:15 v Orange aréně v Bratislavě naši hráči zkříží hokejky s soupeřem z Lotyšska.

MS 2011: Hned na úvod turnaje senzace, Němci porazili Rusko

30. 4. 2011

Arény v Bratislavě a v Košicích už mají za sebou první zápasové bitvy šampionátu. Fanoušci se hned během prvního hracího dne dočkali velkého překvapení, když favorizované Rusko senzačně podlehlo Německu.

MS 2011: Hadamczik zlanařil Plekance s Michálkem

29. 4. 2011

Český tým získal před startem šampionátu cenné posily. Ze zámoří dorazí Tomáš Plekanec a obránce Zbyněk Michálek. Oba jmenovaní se k týmu připojí v sobotu.