MS 2010: Američané podruhé vítězně, Itálie zdolala Kazachstán

16. 5. 2010

| Komentářů: 0

| Rubrika: Mistrovství světa 2010

MS 2010: Dnes pokračoval program skupiny o udržení dalšími dvěma zápasy. Roli favorita potvrdili hráči Spojených států amerických, jenž bez výraznějších problémů porazili Francii. Poněkud překvapivým výsledkem skončilo střetnutí mezi Itálií a Kazachstánem. Jihoevropané tak vykřesali plamínek naděje na případnou záchranu.

MS 2010: Češi sahali po bodech, ale na rozjeté Švýcary nakonec nestačili, Němci potrápili Rusko

16. 5. 2010

MS 2010: Česká reprezentace má za sebou úvodní vystoupení v rámci osmifinálového programu. Naším prvním soupeřem bylo dosud neporažené Švýcarsko. Hráči ze země Helvétského kříže spustili v prvním dějství svůj ofenzivní uragán, ze kterého vytěžili klíčové dva góly. Dokázali posléze reagovat i na snížení Marka a ustáli i vrůstající tlak po dalším snížení Blaťáka.

MS 2010: Američané si zastříleli proti Kazachstánu, Francie vydřela výhru nad Itálií

15. 5. 2010

MS 2010: Kromě ostře sledovaného osmifinále byly dnes na programu i zápasy skupiny o udržení. Svou mizérii se zpětně snaží odčinit americký výběr, který si proti Kazachům s chutí zastřílel. Na desetigólové výhře se hattrickem podílel Gilroy. Ve druhém utkání zvítězila Francie nad Itálií.

MS 2010: Češi dnes večer vyzvou zatím neporažené Švýcary

15. 5. 2010

MS 2010: Náš reprezentační výběr dnes odehraje úvodní zkoušku z třízápasového programu osmifinálové skupiny. Proti Růžičkově družině se postaví Švýcaři. Země Helvétského kříže prochází turnajem zatím bez porážky a jednoznačné vítězství proti Kanadě vzbuzuje velký respekt. Utkání začíná od 20:15.

MS 2010: Švédové udolali Lotyšsko, Finové uspěli nad Běloruskem

14. 5. 2010

MS 2010: Do večerního programu osmifinálových skupin vstoupily další severské celky. Týmy Švédska i Finska svou povinnost vítězství splnily, ale rozhodně se jejich úspěch nerodil lehce. Lotyši ztratili naději až v závěrečné dvouminutovce zápasu. Bělorusové s výborným Mezinem v brance branku nedali, což kazilo plány na comeback do hry.

MS 2010: Dánové zničili Slováky během čtrnácti minut, Kanada rozprášila Norsko

14. 5. 2010

MS 2010: Velké gólové hody byly k vidění v obou odpoledních zápasech. O další překvapení se postaralo Dánsko, které nevídaným způsobem rozhodlo o své výhře během pouhých čtrnácti minut! Norsko odolávalo Kanadě jednu třetinu, ale posléze trestuhodně propadlo a výsledek dvanácti gólů působil jako arktická studená lázeň.

MS 2010: Trenéři dopsali na soupisku Mojžíše s Němcem, pro Nováka šampionát skončil

14. 5. 2010

MS 2010: Konec otazníků. Trenérská trojice Růžička, Jandač, Weissmann finalizovala soupisku národního týmu pro další program šampionátu. Dle očekávání byli dopsáni gólman Štěpánek a obránci Němec s Mojžíšem. Do hry naopak už nezasáhnout Krstev, Kovář, Gulaš a zraněný Novák. Informoval o tom web ČSLH na základě prohlášení tiskového mluvčího týmu Jana Černého.

MS 2010: Restartovaní Češi ukázali sílu a porazili Švédsko, Slováci dali Kazachům pět gólů

13. 5. 2010

MS 2010: Dnes sehráli svěřenci trenéra Růžičky velký zápas. Češi jakoby dostali nový náboj a zejména během první třetiny švédský celek naprosto přehrávali. Všechno nastartoval gól Rolinka při našem oslabení. Švédové sice od druhé třetiny převzali otěže zápasu do svých rukou, ale na jejich vyrovnání naši opět odpověděli brankou Hubáčka. K výhře pomohl i velmi dobrý výkon gólmana Vokouna.

MS 2010: Rusové i Norové potvrdili role favoritů

13. 5. 2010

MS 2010: Sborná ani ve třetím zápase programu základní skupiny nezaváhala. Dnes si družina okolo hvězdného Ovečkina poradila s týmem Běloruska a do další fáze turnaje postupuje z prvního místa a se šestibodovým kontem. Po výhře nad Českou republikou si další triumf připsali hráči Norska, kteří si poradili s Francií jednoznačně v poměru 5:1.

MS 2010: Čechy čeká klíčová bitva se Švédskem

13. 5. 2010

MS 2010: Po nečekaném kolapsu s týmem Norska se čeští reprezentanti musí plně koncentrovat na dnešní večerní souboj se Švédskem. Trenér Růžička udělal několik změn v jednotlivých řadách a do brány opět postaví Tomáše Vokouna. Starosti mu však dělá Filip Novák, jenž má zraněné rameno a půjde do hry jen v krajní nouzi.