Fleischmann přispěl brankou k výhře Capitals

15. 11. 2008

| Komentářů: 0

| Rubrika: NHL

ObrazekPouze dva čeští hokejisté se v nočních utkáních zapsali do listiny střelců. Stačilo k tomu jediné měření sil a to mezi celky Washingtonu a New Jersey. Na straně domácích skóroval Fleischmann a za hosty se radoval Eliáš. Klesla přispěl asistencí k drtivé výhře Columbusu na ledě Buffala.

Židlický a Kaberle zářili, Hemský Oilers k výhře nedotáhl

14. 11. 2008

ObrazekDalšími osmi zápasy pokračovala nejslavnější zámořská hokejová soutěž. Rovným čtyřem týmům se povedlo na ledě domácího celku uspět. Jedním z mužstev bylo i Toronto, které dokázalo udolat Edmonton. Do statistik se zapsalo hned devět českých hokejistů. Největší pozornost na sebe strhli tříbodový Marek Židlický a Tomáš Kaberle.

Smrtící ofenziva Penguins uspěla v Detroitu

12. 11. 2008

ObrazekV zámoří proběhla repríza loňského finále Stanley Cupu, neboť změřily síly týmy Detroitu a Pittsburghu. Nedobytná tvrz Rudých křídel však tentokrát dostala pořádnou trhlinu. V nervydrásajícím zápase bohatém na góly uspěl Pittsburgh v čele útočnými klenoty Staalem, Crosbym a Malkinem.

Sýkora se dvakrát trefil proti Edmontonu a slavil výhru

7. 11. 2008

ObrazekJedenácti zápasy pokračoval stabilní program zámořské NHL. Opět dali o sobě vědět čeští hokejisté. Petr Sýkora zatížil konto Edmontonu dvěma góly. V dresu hostů se prosadil i Aleš Hemský, ale mocný finiš Oilers nakonec na remízu nestačil. Martin Erat si v Calgary připsal rovnou tři body, ale v přestřelce nakonec zvítězily domácí Plameny. Michal Rozsíval si připsal dvě asistence při výhře Rangers.

Fleischmannův gól k výhře nestačil

5. 11. 2008

ObrazekJediným českým hráčem, který se brankově zaskvěl v nočních zápasech NHL byl Tomáš Fleischmann. Čtyřiadvacetiletý útočník byl navíc jediným, komu se podařilo překonat domácího gólmana Aulda. V souboji Toronta s Carolinou byl z bodujících krajánků šťastnější Josef Melichar, jehož Hurikány zvítězily v prodloužení.

Brankostroj Selänneho pokračuje, Anaheim však ztratil sérii výher

1. 11. 2008

ObrazekMálo vídaných dvanáct branek bylo k vidění v Anaheimu po šedesáti minutách. Oba týmy si porci gólů rozdělily přesně napůl. Tajenku zápasu rozluštil až ve třinácté sérii nájezdů Öhlund, který tak zajistil Vancouveru vítězství. Chicago s mladými puškami porazilo Dallas, bodoval i Havlát.

Zbyněk Michálek pomohl pokořit Pittsburgh

31. 10. 2008

ObrazekZraněními sužovaný Pittsburgh utrpěl čtvrtou porážku v řadě, když překvapivě podlehl na ledě Phoenixu. V dresu domácího celku se dvěma asistencemi blýskl Zbyněk Michálek. Do statistik se zapsal i jeho bratr Milan, který přihrál Clowemu na třetí gól Žraloků do sítě Red Wings.

Philadelphia rozprášila Atlantu na jejím vlastním ledě

29. 10. 2008

ObrazekTým Philadelphie potvrdil, že aktuálně se může pyšnit výbornou formou. Po dvou výhrách nad New Jersey se Letci prosadili i v Atlantě. Ofenzivní smršť se zastavila až na sedmi gólech a potupný debakl Thrashers byl na světě. První výhru Tampy Bay v normální hrací době zařídil dvěma góly Lecavalier, u obou mu asistoval Prospal.

Tučňáci utopili Carolinu během třetí třetiny

24. 10. 2008

ObrazekPittsburgh dlouho nemohl na Carolinu najít správný metr a ještě do devětačtyřicáté minuty prohrával na vlastním ledě 0:1. K obratu však zavelel kapitán Crosby a posléze už tučňáčí četa byla pánem na ledě. Fedotěnko, Talbot a Malkin dokonali triumf. Iginla hattrickem pomohl Plamenům k výhře nad Nashvillem.

Tampa našla recept na výhru, Voráček září u Blue Jackets

22. 10. 2008

ObrazekHokejisté Tampy Bay se v šestém zápase sezóny konečně mohli radovat z výhry. Tým po dvou porážkách s Rangers nedokázal ani poslední tři zápasy dovést do vítězného konce. S Carolinou a Ostrovany padl v prodloužení a s Minnesotou pro změny neuspěl v nájezdech. Jakub Voráček přispěl dvěma body k výhře nad Vancouverem.